Łatwy do rozbudowy

Oferujemy produkt łatwy do rozbudowy, nie oferujemy gotowego zamkniętego produktu.
Zapewniamy platformę informatyczną, która doskonale nadaje się do rozwijania w Państwa firmie. Tworzą Państwo założenia procesów oraz struktury informacji –  cały system na ich podstawie dostosowuje swoje widoki do niezbędnych funkcji oraz dostępów uprawnień. Wyłącznie stanowiska, które są uprawnione do wykonywania danych czynności, mogą je wykonywać. Zakres możliwych czynności jest bezpośrednio zapisany oraz udokumentowany w szkoleniach. Proces szkoleń prowadzimy w taki sposób, aby sami pracownicy mogli rozwijać system, tworząc strukturę organizacyjną, definiując procedury, czynności i obowiązki dla wszystkich stanowisk.

To czyni nasz system unikalnym!

System zapewnia testy stanowiskowe w dwóch kategoriach: teoretyczne i praktyczne.  To podnosi kwalifikacje personelu i pełni rolę systemu szkoleniowego.

Nie obawiaj się, że będziesz nieustannie potrzebować naszej pomocy! Jeżeli tylko nam zaufasz i spowodujesz, że dowolna osoba z Twojego personelu przeczyta oraz wykona wszystkie zaprojektowane testy szkoleniowe dla wybranego stanowiska zgodnie z ustaloną w nich chronologią, to możesz być pewien, że stworzysz w swojej firmie nową jakość, której tak poszukiwałeś.